Yardım

En ucuz uçak biletini Ucakara.com ile nasıl bulurum?

Ucakara.com'un akıllı bilet sorgulama sistemi ile (üstte) detaylarını girmiş olduğunuz seyahatiniz için en avantajlı uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Bilet aramalarından komisyon veya hizmet bedeli alıyor musunuz?

Ucakara.com akıllı bilet arama sistemi ile yaptığınız bütün uçak bileti arama işlemleri ücretsizdir. Başka bir deyişle servisimizi kullanarak istediğiniz kadar uçak bileti aramasını hiçbir komisyon ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Ucakara.com yapmış olduğunuz uçak bileti sorgusu sonrası sadece onaylı acentaların (TÜRSAB) ve havayollarının en uygun uçak biletlerini listeler ve sizi onlara yönlendirir. Satın alma işlemlerinizi güvenilir havayolları firmalarında ve acentalarda tamamlarsınız. Ucakara.com, onaylı acentalar ve havayolu firmaları ile çalışan ve bu firmalarla yaptığı işbirliği ile kullanıcılarından hiçbir komisyon almadan işlem gerçekleştiren bir kuruluştur.

Ucakara.com en ucuz uçak biletlerini nasıl buluyor?

Kullanmış olduğumuz akıllı sorgulama sistemi sayesinde saniyeler içerisinde 1000'den fazla acenta ve havayolu firmasından, girmiş olduğunuz detaylara bağlı tüm fiyatları araştırıyoruz ve size listeliyoruz. Böylece sizin tek tek havayolu ya da acenta sitelerine girmenize gerek kalmıyor ve aynı bilete daha fazla ücret ödemekten kurtuluyorsunuz.

Yapacağım aramalarda herhangi bir sınırlama var mı?

Yapmış olduğunuz aramalarda yolcu, sınıf, varış noktası, bilet adedi ya da aklınıza gelecek başka herhangi bir sınırlama yoktur. Başka bir deyişle istediğiniz sınıfa ait (ekonomi, kurumsal, business), istediğiniz tarihler için istediğiniz sayıda bilet alabilirsiniz. Uçuşlar ile ilgili havayollarına ait şartları görmek için arama sonucu bilet fiyatına tıklayıp acentanın ya da havayolunun sayfasına gitmeniz yeterli (ücretsiz).

Bilet ücretini nasıl ödeyebilirim?

Ucakara.com üzerinde hiçbir şekilde ödeme işlemi gerkçekleştirilmez. Size en uygun uçak biletini akıllı arama sistemimizden seçip onaylı havayolu ya da acenta sayfasına yönlendirildikten sonra ödemenizi orada gerçekleştirirsiniz. Ödeme işlemleri ile ilgili detaylı bilgi yönlendirildiğiniz onaylı havayolu ya da acentenin web sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak öğrenebilirsiniz.

Ucakara.com'da yapılan tüm aramalar ücretsizdir.
Ucakara.com üzerinde yapacağını arama ve yönlendirme işlemlerinde herhangi bir limit yoktur.
Ucakara.com akıllı bilet arama sistemi sayesinde 1000'den fazla acenta ve havayoluna ait anlık bilgileri saniyeler içinde kontrol edip size listeler. Bu listeleme sonucu size uygun bileti seçip işlem yapabilirsiniz.
Ucakara.com üzerinde herhangi bir ödeme işlemi gerçekleşmez. Ödemenizi yönlendirme sonrası onaylı acenta ya da havayoluna ait sayfada gerçekleştirirsiniz.
Evet. Uçak bileti fiyatları anlık rezervasyon ve uçak doluluk oranlarına göre güncellenir.
Akıllı sistemimiz anlık olarak güncellendiği için, listelenen bilet fiyatı o an için geçerlidir.
Yurtiçi ve yurtdışı direk ve aktarmalı sefer yapan havayollarının tamamına yakını arama sistemimizde mevcuttur.

En uygun bileti hemen bul

En uygun bileti hemen bul

Bilet Ara